Kiekvienas mūsų poelgis veda arba į gėrį, arba į blogį. Bet jeigu viskas būtų taip paprasta – vienoje pusėje gėris, kitoje – blogis. O iš tikrųjų, net kai poelgis pats nekalčiausias, tau vis tiek iš abiejų pusių šnabžda, kaip pasielgti. Ir ne visada galima suprasti, kieno balsą girdi. Ar gali Dievas tave sulaikyti, jeigu elgiesi prieš jo valią? –Gali. Ne. Tada tu jau nebe žmogus, o lėlė ant virvučių. Tu gyveni ir elgiesi pagal savo valią. Tau suteikta teisė spręsti. Šėtonas – tai tarsi tamsioji Dievo pusė. Bet Dievas duoda tau laisvę elgtis, kaip tu nori, leisdamas žinoti savo įsakymus. Tuo tarpu šėtonas sako, kad jokių įstatymų ar įsakymų nėra, bet atima iš tavęs laisvę. Ir nesvarbu, kad iš pirmo žvilgsnio šito nematyti...kai iš tavęs pavogia dieviškąjį įstatymą, tai tokią netektį ne iškart pastebėsi. Sąžinė mūsų širdyje – tai ir yra Dievas. Kai žinai, kad nė vienas žmogus pasaulyje nesužinos apie tavo poelgį, bet tau vistiek gėda – tai Dievas. Kai darai ne tai, ko pačiam reikia, o tai, ką privalai – tai Dievas.


Your Comment